WERTER nabízí spolehlivá a cenově dostupná čerpadla pro dům a zahradu. Využíváme prověřené konstrukce, kvalitní materiály a profesionální výrobní postupy k tomu, abychom našim zákazníkům nabídli čerpadla s nejlepším poměrem cena / výkon.

Značka Werter se zaměřuje výhradně na čerpací techniku. Díky našim rozsáhlým zkušenostem z oboru a znalosti trhu jsme vybrali jeden z největších a nejkvalitnějších čínských výrobních závodů, který produkuje čerpadla i dalších na trhu známých prémiových značek. Naším cílem je nabídnout zákazníkům profesionální čerpadla za rozumnou cenu, v kvalitním provedení, s osvědčenou konstrukcí a splňující veškeré bezpečnostní parametry.

Výroba čerpadel je plně automatizovaná a probíhá podle moderních výrobních standardů. Každé čerpadlo před uvedením na trh pečlivě vybíráme a testujeme. Díky tomu můžeme poskytovat prodlouženou záruční lhůtu 3 roky. Záruční a pozáruční servis zajišťuje síť našich autorizovaných servisních středisek. Samozřejmostí je dostupnost originálních náhradních dílů za velmi příznivé ceny.

Proč si vybrat Werter

  • Nejlepší poměr cena / výkon
  • Osvědčená a spolehlivá konstrukce
  • Kvalitní materiály s dlouhou životností

.

  • Prodloužená záruční lhůta 3 roky
  • Dostupné náhradní díly za příznivou cenu
  • Autorizovaný záruční a pozáruční servis

Čerpadla s nejlepším poměrem cena/výkon

Výrobní závody Werter

img-7

Kde koupit

Prodejci

Aquafam

Velkoobchodní distribuci a autorizovaný servis produktů WERTER zajišťuje společnost Aquafam a.s. V případě zájmu o prodej čerpadel WERTER nás prosím kontaktujte. Název WERTER a logo WERTER jsou registrovanou ochrannou známkou.

top